SOUND LOGISTICS

+370 5 232 95 35

Vilnius

  Apie įmonę

  „ KRAFTTRANS“ – stambus tarptautinių gabenimų rinkos žaidėjas. Šiandien mūsų filialai veikia Rusijoje, Baltarusijoje ir ES šalyse. Įgyvendindami naujus sprendimus krovinių gabenimo srityje, siūlome optimalius krovinių gabenimo sprendimus mūsų klientams

  KRAFTTRANS skaičiai:

  •  23 metai tarptautinių gabenimų rinkoje
  •   Nuosavas automobilių parkas – 120 automobilių kurių keliamoji galia nuo 4 iki 24 tonų, tame tarpe transporto priemonės skirtos specialių salygų reikalaujančių  krovinių gabenimui.
  •   Daugiau nei 300 darbuotojų, 17 biurų, 6 šalyse
  •   Daugiau nei 19 000 krovinių pervežtų per 2016 metus
  •    Gabenimų geografija – daugiau nei 100 pasaulio šalių
  „KRAFFTRANS“ filosofija ir misija dviem žodžiais – SOUND LOGISTICS. Mes randame ir pasiūlome savo klientams geriausius sprendimus iš daugybės teisingų!

  Gabenamų krovinių tipai ir geografija:

  Šiandien „KRAFFTRANS“ teikia tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas sausumos (automobilių ir geležinkelių), oro ir jūros transportu, bei įgyvendina multimodalines krovinių gabenimo schemas

  Gabenamų krovinių tipai

  Kai mes teigiame, kad gabename visų rūšių ir tipų krovinius, mes nesigiriame. Mums patiki:
  • Strategiškai svarbius krovinius – pavyzdžiui, 2010 metų olimpinėms žaidynėms skirtus įrengimus
  • Meno kūrinius – tokius kaip italų tapytojo Cesare Ravasio paveikslai
  • Pavojingus krovinius, kuriuos privalu nugabenti kuo skubiau – pavyzdžiui afrikinio kiaulių maro viruso pavyzdžius iš Baltarusijos į Ispanijos laboratoriją.
  • Sudėtingus projektus – pavyzdžiui 560 traktorių gabenimą iš Baltarusijos į Venesuelą. Šiam projektui samdėme 187 automobilius, 3 geležinkelio sąstatus po 50 vagonų ir vieną laivą. Šio projekto įgyvendinimo aprašymas buvo įtrauktas į ekspeditorių ruošimo mokymo programą.
  • Negabaritinius krovinius – vėjo generatorius, alaus talpyklas, tiltinius kranus ir daug kitų negabaritinių krovinių

  Reikia nugabenti Jūsų krovinį Mes įvykdysime šią užduotį!

  Kodėl „KRAFTTRANS“ ?

  Bendradarbiavimą su KRAFTTRANS renkasi tokios kompanijos kaip: GEA, Pirelli, Mechel, Sms Meer, Fujifilm, Siemens, Shneider Electric, Osram, Knauf, Wurth, CAT, Hitachi ir tūkstančiai kitų skirtingo dydžio kompanijų. Per daugelį metų mes pasižymėjome rinkoje kaip įmonė kuri:
  1. Prisiima atsakomybę už rezultatą. Mes ne tik gabename krovinius, bet esant poreikiui atstovaujame klientus įvairiose valstybinėse institucijose, mokame mokesčius ir t.t., tuo pat metu sugebėdami pateikti konkurencingas kainas.
  2. Nustato logistikos, kaip ūkio šakos vystymosi toną. Įmonių grupės „KRAFTTRANS“ specialistai yra įgiję unikalių žinių ir kompetencijų tarptautinių gabenimų srityje. Jie dėsto paskaitas universitetuose, seminaruoseir yra kviečiami kaip ekspertai į tarptautinius projektus.
  3. Garantuoja saugumą ir patikimumą. Tai liudija mūsų klientų atsiliepimai ir ekspeditoriaus civilinės atsakomybės draudimo polisas iki 1 000 000 eurų.
  „KRAFTTRANS“ paslaugų kokybę patvirtina tarptautiniai sertifikatai ir licencijos

  Susisiekite su mumis

  „KRAFTTRANS“ atstovybės veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Austrijoje, Lenkijoje. Jūs galite kreiptis į mūsų atstovybių darbuotojus paskambine telefonu arba išsiuntę užklausą. Darbo dienomis, 3-jų valandų bėgyje mūsų įmonės darbuotojai susisieks su Jumis.