SOUND LOGISTICS

+370 5 232 95 35

Vilnius

Personalo valdymo politika

Įmonių grupė „KRAFTTRANS“ — talentingų ir tikslo siekiančių žmonių komanda. Savo kasdieniniame darbe mes nuolat įsitikiname – pasaulis atsiveria tiems žmonėms, kurie į jį žiūri draugiškai. Mes tiksliai žinome, kad visi atstumai įveikiami, o kiekvienas iš mūsų gali daug — tereikia noro!

Būsime laimingi matydami mūsų komandoje žmones sutinkančius su mūsų filosofija ir įsitikinusius savo profesionalumu.

Darbo įmonėje „KRAFTTRANS“ privalumai

 1. Neribotos karjeros galimybės — įmonių grupė „KRAFTTRANS“ nuolat steigia naujas atstovybes įvairiuose šalyse, vysto naujas gabenimų kryptis ir suteikia savo darbuotojams dideles perspektyvas. Tinkamai pasirodę Jūs galite užimti poziciją apie kurią visada svojojote.
 2. Lanksti motyvacinė sistema.
 3. Draugiškas kolektyvas — Darbo vietoje praleidžiame reikšmingą mūsų gyvenimo dalį, todėl itin svarbu kolegų apsuptyje jaustis komfortabiliai.

Darbo pasiūlymai jauniems specialistams

Logistika — viena perspektyviausių karjeros vystimosi galimybių. Tape šios srities profesionalais, Jūs tapsite geidžiami darbuotojai darbo rinkoje. Jauniems specialistams įmonė „KRAFTTRANS“ siūlo:

 • Galimybė įgyti praktiką
 • Apmokymai įmonės universitete
 • Karjeros galimybės

Darbo pasiūlymai patyrusiems specialistams

Mes labai vertiname specialsitus, kurie pasiryžę siekti karjeros mūsų įmonėje. Patyrusiems logistikos srities profesionalams mes siūlome:

 • Įdomius ir atsakingus projektus
 • Gerą atlyginimą
 • Galimybę siekti profesinių tikslų ir gerinti gyvenimo kokybę

Socialinių garantijų paketas

Įmonių grupė „KRAFTTRANS“ suteikia savo darbuotojams komfortiškas darbo ir poilsio sąlygas. Visas socialines garantijas, be to papildomo uždarbio (premijų) galimybes:

 • Finansinę pagalbą gimus vaikams ar vestuvių proga
 • Gripo profilaktika
 • Mobilaus ryšio paslaugų apmokėjimas
 • Bendras įmonės šventes ( turistiniai sąskrydžiai, teminiai vakarėliai, kalėdiniai vakarėliai)
 • Įmonės universitetas

  Įmonės „KRAFTTRANS“ darbuotojai žingeidūs, mielai kelia savo žinių lygį ir atskleidžia savo galimybes.

  Корпоративный университет

  Įmonė aktyviai skatina savo darbuotojų žinių gilinimą. Nuo 2012 m. Gegužės mėnesio įsteigtas įmonės universitetas, kuriame dėstomi kusai „Ekspeditoriaus mokykla“ ir „Pardavimų mokykla“.

  Įmonės darbuotojams tai galimybė ne ik praplėsti savo profesionalius įgudžius ir pagilinti žinias, bet ir pasireikšti. Po baigiamojo egzamino darbuotojai pademonstravę aukštą žinių lygį yra įrašomi į kadrinį vadovaujančių pozicijų rezervą. Galimybę siekti karjeros įmonėje „KRAFTTRANS“ turi kiekvienas ir mes stengiamės padaryti viską, kad talentingiausi ir labiausiai tikslo siekiantys darbuotojai padarytų karjerą mūsų įmonėje.